PRZEGLĄDY

Firma KEY-MED. posiada własny serwis koncentratorów tlenu. Nie posiłkujemy się zewnętrznymi serwisami jak niektóre pseudo serwisy, które zarabiają na pośrednictwie. Serwisujemy stacjonarne koncentratory tlenu wszystkich firm, oraz koncentratory przenośne oraz pozostały sprzęt medyczny. Wykonujemy kompleksowe przeglądy, które nie są ograniczane tylko do wymiany filtrów. Aparaty są kompleksowo sprawdzane pod względem elektrycznym, szczelności układów pneumatycznych, wymiany filtrów oraz sprawdzenia wydajności aparatu i stężenia tlenu. Naprawa jest wykonywana przez fachowca o wieloletnim doświadczeniu. Oferujemy również sprzedaż materiałów eksploatacyjnych oraz innych akcesoriów niezbędnych do właściwego działania urządzenia. Współpracujemy ze szpitalami i wieloma przychodniami.

Sprawdzimy Twój sprzęt i wycenimy naprawę. Doradzimy Ci najkorzystniejsze rozwiązanie, ponieważ niektóre z aparatów mają niewielką żywotność co wiąże się z dużymi kosztami. Dlatego w niektórych przypadkach lepszym rozwiązaniem jest zakup używanego sprawdzonego aparatu niż inwestowanie w sprzęt kiepskiej jakości.

Koncentratory tlenu przyjmujemy do naprawy także wysyłkowo poprzez zamówienie przez nas kuriera (koszt przesyłki w obie strony 40 zł).

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:

660 455 434

serwis@key-med.pl

Ul.Jana Pawła II 31 26-026 Bilcza